Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Már több mint egy hete megigén...

Már több mint egy hete megigényeltem a hitelt de még mindig nem férek hozzá. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már Több mint egy hete megigényeltem az A hitelt az Otp Nél.. De még mindig nem tudok hozzáférni ! AKárki megigányelte már aznap vagy maximum másnap megkapta a hitelkeretet.. De én még több mint egy hét után se tudom.. Mi van ilyenkor ?:S Nem értem....Volt már valakinek ilyen ?
2011. ápr. 2. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
személyesen igényelted? Az ügyintéző azonnal beállítja a hitelt, ha jogosult vagy rá.
2011. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen személyesen mentem be és igényeltem.. Azt mondta nekem hogy ezen a héten már hozzáférhetek. SZerdán legkésőbb... De már szombat van. :S
2011. ápr. 2. 11:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj még ..azt mondta jogosult vagyok rá. Csak még azt nem tudta megmondani pontosan mennyi lesz a keretem... De azt mondta nincs akadálya.. ezért nem értem miért húzodik ez igy el :S Legalább akkor értesitenének rola hogy most számítsak e rá vagy nem :S szerződést mindent aláírtam .. itt van nálam. gondolom ha nem lennék jogosult nem tölötette volna és iratta volna alá a szerződést..
2011. ápr. 2. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, mert az A hitel azonnal hozzáférhető....
2011. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem én sem hogy most akkor mi van...:s Pedig jo lenne már hogy hozzáférhessek... :S Ha meg valami miatt mégsem adták volna meg azért értesíthettek volna :@ mert lehet hogy várok itt a nagy semmire... de akkro biztos hogy nagy balhét csapok.. :@
2011. ápr. 2. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Leginkább a bank tud segíteni. Menj be ma valamelyik nyitvalévő fiókba és érdeklődd meg... Erre ne itt várj választ.
2011. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szándékomban áll..de hétvége van... én feltetem a kérdést hogy esetleg valaki járt e már igy mint én.. nem azért irtam ki h most várjam a itt a választ. tudom h ezt odabent tudom meg pontosan.... :D
2011. ápr. 2. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, szombat-vasárnap is elég sok OTP van nyitva, ezért mondtam, hogy menj be egy ilyen nyitva lévőbe, és érdeklődj.
2011. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Disi ***** válasza:
Ha sikerült az igénylés, és szerződést is írtatok alá, azon rajta kell hogy legyen a hitelkeret összege. Olyan nincs, hogy nem tudja mennyi lesz. Én visszamennék a helyedbe ugyanahhoz az ügyintézőhöz, mert másik bankfiókba nehezebb kinyomozni, hogy mit csinált az a másik. Ki lehet, csak időbe telik.
2011. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!