Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet igénybe venni a 30...

Hogy lehet igénybe venni a 30 %os állami támogatás?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ismerősömtől hogy lehet valahol olyan támogatást kapni lakáscélra vagy hitelkiváltásra ami havi 30%os hozamot ad, de nem tudom hol lehet igényelni...
2011. aug. 26. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Fundamenta Lakáskassza.
2011. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Pár helyen rendbe szeretném tenni a hallott információkat, ha ugyanarra gondolunk.

1.havi 30%-t semmi sem ad!

Szerintem a Fundamenta lakáskasszára gondol, ami éves 30% Állami támogatást ad.

Különbség:

Hozam = van 12 db almát berak valaki egy évben egy kosárba, amire van 30% hozam,az azt jelenti, hogy év végén lesz 15. A 2. évben a 15-re és az betett újabb 12 almára azaz 27-re kap valaki 30% hozamot,ami azt jelenti lesz 27+8=35 almánk. A 3. évben ez már úgy nézne ki, hogy 35+12,azaz 47 almára a 30% hozam 14 alma lenne, azaz lenne 61 almánk a 3. év végén. Na ilyen megoldás nincs, vagyis nagyon ritka és szerencse kell hozzá.

Állami támogatás:

Minden évben beteszünk 12 almát és kapunk hozzá 3-t.

1.év 15 alma

2.év 30 alma

3.év 45 alma


Pénzben:

havi 20e Ft-nál

1.év 240e + ÁT 72e Ft = 312e Ft

2.év 624e Ft

3.év 936e Ft

....

Ezt lehet felhasználni, lakásvásárlásra, JELZÁLOG ALAPÚ hitel előtörlesztésére, illetve felújításra.

2011. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!