Mennyit keres egy banki ügyintéző (nettóban)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
200ezret biztos
2011. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 éve még lehet hogy 200 nettót kapott, de most sokmindent tőlük is megvontak. ennél kevesebbetkap, de ők is részben jutalékban vannak, tehát függhet ettől hogy az ország mely részén és milyen feladatkörben
2011. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Disi ***** válasza:
Hát én bankban dolgozom, biztosan nagyon jól néz ki kívülről, de csak a vezetők keresnek 200 felett. Persze Pesten más a helyzet, a vidéki munkaerő nem ér annyit ( és persze teljesítménybértől is függ). És kitapossák a belünket is, napi 10-12 órában, és persze minden felelősség a tied, te felelsz a kasszádért, az iratokért, mindenért. Na nem panaszkodom, imádom a szakmámat, de semmivel sem könnyebb mint másutt a versenyszférában.
2011. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2011. ápr. 11. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is banki ügyintéző vagyok, ha nem számoljuk a jutalékot, akkor a bruttóm 280 000 Ft volt 4 év után. A nettóját a nettober.hu-n meg tudod nézni, én nem tudom mivel mindig volt mellé valamennyi jutalék, hol csak párezer, hol több tízezer Ft. Mindezt Budapesten.
2011. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azért megírnád hogy Te végül mennyit kaptál? Mert én most vagyok a Te cipődben :D
2012. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha érdekel valakit aktuális adat: én jelenleg az egyik amerikai bankban dolgozom Budapesten, lakossági és kisvállalati ügyfelekkel foglalkozom, és a nettóm 180e, erre jön átlag 40-50e jutalék és 25e cafeteria. Szóval kb havi 250e mindennel együtt.
2013. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Láttam, hogy válaszoltak banki ügyintézők, tőlük kérdezném, hogy mennyire erős a matek a képzésen illetve, a munka folyamán? Szeptembertől szeretném ezt ezt a szakmát tanulni okj-s keretek közt, ezért érdeklődöm.
2014. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a 20:44 es vagyok, pontosabban csak kamatos kamatmegilyesmi számítás van, vagy komoly deriválás és függvények vannak?
2014. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!