Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan, hogy aktív BAR...

Létezik olyan, hogy aktív BAR listásoknak adnak osztrák hitelt? Nem jelzálog, nincs fedezet, sima személyi hitel. Másfél milliót adnának (állítólag) de előre be kell fizetnem az ügyintéző hölgynek 60 ezer Ft. -ot! Kamu lenne? Nem merek belevágni!

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 08:51
 1/8 anonim válasza:
Kamu.Ebbe mi is belevágtunk csak még a 30ezres verzióba és most folyamat tanuként idéznek be minket a rendőrségre mert lebuktak ezzel és lefoglalták a papírokat ahol ott voltak a mieink is a többi közel 600 anyag mellett.Ezzel lehet igazán pénzt keresni......
2010. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hitelügyintézőként dolgoztam a válság előtt.Egyszer próbáltuk kinyomozni ennek a valódiságát már csak azért is mert jó biznisznek bizonyult ha aktív bárosoknak tudunk hitelt intézni mert ugye Magyar országon nem lehet....Bementem egy ilyen hölgyhöz mint ügyfél kiszedtem belőle amit lehet volt egy kolléga aki kiment megnézni mi a szitu és az elmondottak alapján semmit sem talált még bankot sem.....Ismerősök akik ott élnek kint megkértem őket nézzenek utánna és kiderült az osztrákok még az ottani emberkéknek is nagyon nehezen adnak hitelt nem hogy más országokban élőknek.Viszont az osztrák jelzálog hitel valóban működik bárosoknak is de azok a hitel intézők/irodák ahol előre kell fizetni mind kamu.
2010. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szinte sejtettem, hogy ilyen válaszokat kapok, nem is vágok bele pedig az ügyintéző hölgy nagyon mondogatta,hogy ez nem az a kamu hitel!!!(persze,mi mást is mondhatna)

2010. márc. 30. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos mi is belecsúsztunk....csak akkor még 30 ezret kellett fizetni.nagyon kamu!!!!
2010. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha még valaki elolvassa a hölgyet véletlenül nem M. Krisztinának hívták? Most engem is be akar húzni, 60e forintot kér, de én bekértem tőle a hiteligénylő papírokat és azóta nem ír.
2011. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pfúú....a nevére már nem emlékszem de az oktogon környékén kellett volna találkoznunk. (egy kávézóba... :) szerintem de dőlj be neki vagy legalábbis nagyon körültekintő legyél,ahogy csak tudod, ellenőrizd! Majd írd meg, hogy mire jutottatok. Szép napot és sok sikert!
2011. febr. 17. 09:08
 7/8 anonim válasza:
utolsó vagyok. Nem is akar személyes találkozót, hanem utaljak neki. Írok mindenképpen! Előre nem utalok!
2011. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Én is vettem fel Ausztriában 10.000 Euro személyi kölcsönt de nem tudom fizetni.

Van valakinekm okos Ötlete?

Nem tudom miért nem írattak velem alá magyar nyelvű szerződést?

2012. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!