Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelzálog hitel továbbfizetése...

Jelzálog hitel továbbfizetése válás esetén?

Figyelt kérdés
2010.évben váltam, otthagytam a családi házat, melynek 50 %-a az én nevem van. 2003-ban tetőcserére hitelt vettünk fel ( az én nevemre, mert én voltam hitelképes ) aminek még két év törlesztő ideje van. Egyedül fizetem már több éve. A volt férjemet addig sem érdekelte, most meg abszolút nem. Nem tudom tovább fizetni a hitelt, nem is lakom már ott, a férjem gyerektartást sem fizet. Mi lehet a lakással?
2011. ápr. 11. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Válásnál nem volt vagyonmegosztás?
2011. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem! A határozat úgy szól, hogy ha a közös lakás eladásra kerül abból vonják majd le a gyermekeknek járó összeget is.

Az ex nem dolgozik, nem is érdekli semmi! Csak maga!

2011. ápr. 11. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bíróságra kellene adnod az ügyet, mert ha terhelik az ingatlant, a te részed is elúszhat.
2011. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!