Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki tud tanácsot adni jelzálogh...

Ki tud tanácsot adni jelzáloghitelhez?

Figyelt kérdés

Szeretnénk olyan lakásra jelzáloghitelt felvenni amit ebből a hitelből vennénk meg!És milyen feltételek vannak mi kell hozzá?

Krisztina


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. ápr. 19. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés információ, ez alapján csak azt tudom mondani, hogy menj be több különböző bankfiókba, írd össze, hogy miket mondanak, és azt válaszd, amelyik összességében a legjobb.
2011. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez tényleg összetett, de nekem van friss összehasonlító táblázatom a banki jelzáloghitelekről illetve a szükséges dokumentumokról!

Ha érdekel, írj nekem egy privát üzit, átküldöm, és megpróbálok segíteni.

2011. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérlek küldj még egyszer egy privát üzit, és küldöm a táblázatot, mert véletlenül kitöröltem az e-mail címedet!
2011. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!