Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szocpol után a bankomnál vagy...

Szocpol után a bankomnál vagy önkormányzatnál érdeklődjek?

Figyelt kérdés
Konkrétan:5 4 éve van lakás a nevemen ezen hitel van,és fél éve született a kicsi,h erre a lakásra kaphatok e igy szocpolt.
2009. márc. 5. 16:52
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy hitelkiváltásra nem adnak szoc.polt.Érdeklődtem én is,mert ugyanebben a cipőben járunk és csak lakásvásárlása és bővítésre adnak.Bővítésre is csak akkor ha először felépítteted a helységet,aztán adnak pénzt.Én 8 hónapja szültem,a házat 1 éve vettük,a szoc.pol miatt meg akartuk várni a baba érkezését,de akkor meg hitelt nem kaptunk volna,mert a gyed nem számít jövedelemnek.Ezt azért felháborítónak tartom,mert egyesek csak úgy kapnak házat pár gyerek után.
2009. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. A bankoknál kell érdeklődni, ők intézik, de nektek így nem ját.
2009. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!