Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valakinek közvetített már...

Valakinek közvetített már hitelt Dudás András Gyuláról, a Vikinghitel irodától?

Figyelt kérdés
Túl gyanús hogy előre kér 80eft-ot milliónként!
2011. ápr. 28. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Előre SOHA ne fizess egy fillért se!!!
2011. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod nézd meg Juszt műsorát a hetiben vagy a múlt heti részben volt pont ezekről szó.Az neten is megtudod nézni, nagyon vigyázz!!! Nagyon sok a csaló!
2011. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha erről van szó én ingyen is megcsinálom.
2011. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon nehéz anyagi helyzetben vagyunk jelenleg is, és kb. két-három évvel ezelőtt is abban voltunk. De nem is ez a lényeg. Megkerestem ezt az "Urat", mivel azt ígérte, hogy aktív BAR-osoknak is tud személyi hitelt intézni. Azt mondta, hogy ha fizetek neki 80.000.- Ft-ot - egyéb költséggel nem jár a dolog - akkor 1,5 millió forintot fogok kapni. Elmentünk Szolnokról Gyulára, kifizettem neki a pénzt, közben az orrom alá dugott egy megbízási szerződést, hogy írjam alá. Természetesen úgy intézte, hogy a papírt ne tudjam elolvasni tüzetesen, közben végig beszélt, bejött egy pasi szerelni az irodába a neont, stb. Körülbelül két hónap múlva, miután már vagy 10 e-mailt, telefonhívást megejtettem, küldött egy levelet, hogy vigyek magammal 60-70.000 Ft-ot egy nem tudom milyen pesti irodába, mivel ez a szerződéskötési díj, és majd ott elmondják a többi tennivalót. Persze én már nem mentem sehová, mert leinformáltam azt, ahová akart küldeni, biztos hallottál már erről a sorsolásos marhaságról, hogy majd fizeted a törlesztőt, aztán egyszer - lehet majd 5 év múlva - megkapod a pénzt. "Fogyasztói csoport mindenkinek!" Szóval így jártam én a Dudással. MIndenkit óva intek tőle, hogy kapcsolatba kerüljön vele. Bíróságra nem mentem, mivel az e-mailjeit mindig úgy írta, hogy abból ne lehessen kikövetkeztetni, illetve bizonyítani semmit, illetve azt sem tudom pontosan, hogy mit írtam alá. Szóval jó nagy hülye voltam, ő meg egy olyan ember, aki mások nyomorából él, szerintem nem is rosszul... Ennyi.


Én azt gondolom, hogy egy ilyen emberrel nem szabad semmilyen üzleti kapcsolatba kerülni, de Rátok bízom.

Mindenkinek azt ajánlom, hogy mindig olvassa el, hogy mit ír alá, illetve előre soha ne fizessen senkinek egy fillért sem!!!

2011. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én biztosítás és hitelközvetítéssel foglalkoztam,mint mobilbankár.Nagyon jó fizetést ígért és nagyon meggyőzően beszélt...Sajnos küldtem is hozzá ügyfeleket és több mint 2M ft-ot fizettek ki neki összesen.Senki nem kapott sem hitelt sem állami támogatást.Természetesen én sem kaptam egy ft-ot sem,de nem is ez zavar,hanem hogy sok ismerősömet is hozzá küldtem,aztán fájhatott a fejem és magyarázkodhattam,hogy milyen helyzetbe hoztam őket...Senki ne bízzon meg benne,tuti,h csaló és nagyon okos és tájékozott.Úgy csinálta meg az egészet,hogy őt sehogy sem lehet támadni,még jogi úton sem.Mindenkit Óva intek,NE MENJETEK HOZZÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!