Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Biztosítós munka! Az az...

SOS! Biztosítós munka! Az az igazság, hogy a munkaügyi központ közvetített ki. nincs a cégnek honlapja csak a cégböngészőben tudtam meg, hogy mi a tevékenységi körük. (hitelügyintézés, biztosítás) Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Neve: ProvidEnt. Akkor lehetséges, reménykedhetek még hogy asszisztenst vagy ilyesmit keresnek? Fix fizetéssel?
2010. okt. 19. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, nem provident, generali
2010. okt. 19. 16:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez fura. Ha alkalmazottként vesznek fel, bármilyen munkakörbe, kell hogy adjanak legalább minimálbéres fix fizetést. Ha viszont ügynököt keresnek, valószínűleg eszükben sincs fix fizetést adni, inkább (kényszer)vállalkozási szerződést kötnek. De arra hogy közvetít ki a munkaügyi központ? Esetleg kérdezd meg, hozzájuk milyen "igényt" adtak be.
2010. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát holnap megyek mert mindenképpen mennem kell, a papírt alá kell íratni ugyhogy minden kiderül, csak nem akarom, hogy behúzzanak a csőbe valami mázas szöveggel! mindenesetre csak fix fizetésű állást fogadok el! A jutalékos nem is érdekel! nem akarok tönkremenni idegileg meg anyagilag sem ahogy hallottam meg olvastam róla!
2010. okt. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!