Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha elmegyek dolgozni, a TB...

Ha elmegyek dolgozni, a TB elküldi azt az Önálló Bírosági Végrehajtónak, vagy csak időközönként, kérésre küldi csak el hogy dolgozok?

Figyelt kérdés
Rosszakaró, bánatlátó borulátó általános magyar válaszolók kivételével korrekt választ várok, attol, aki ismeri a rendszer működését!
2011. ápr. 30. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne hari de én nem értem a kérdést.... Biztos bennem a hiba.... Hogy jön ide a bírósági végrehajtó meg a tb? jogviszonyt már az apehhez jelentünk be, és a birósági végrehajtó keresi meg a hatóságot ha jogerős végzés van a kezében, és ha látják a jogviszonyodat kiadják.
2011. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
önálló bírósági végrehajtónál dolgozok, úgyhogy képbe vagyok.Az eljárás megindulásakor keresi meg a végrehajtó a TB-t hogy dolgozol-e. Ha a megkeresés után helyezkedsz el, akkor a TB csak úgy nem adja ki azt a végrehajtónak, csak ha a végrehajtó mpondjuk 1-2 év után újból ír a TB-nek, hogy van-e állásod. Ezt is csak akkor írja meg, ha a végrehajtást kérő ezt kérte.
2011. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is valahogy igy hittem, mivel

nem kérdezhetnek le több százezer adóst hetente, hogy dolgozik e x y...

2011. máj. 5. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!