Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igényeltem a diákhitelt. De...

Igényeltem a diákhitelt. De még nem kaptam választ hogy megkapom-e. Egyáltalán kapunk értesitést? Vagy csak autamikusan küldik a pénzt.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan értesítenek majd. Én amúgy nagyon sok rosszat hallottam a diákhitelről, aki ismerősöm felvette mind megbánta, teljesen eladósodtak van akinek 3-4 szer annyit kell visszafizetnie amennyit felvett és nincsenek rá tekintettel hogy nem talál munkát! A neten rengeteg károsultról olvasni. Ez a hitel egy csapda!

Én elmentem dolgozni 12 órában 4 müszakban éjszakáztam egy gyárban, hogy fizetni tudjam a tandijam. Nem volt könnyü, de legalább nem inditom hitellel az életem.

Kívánom, hogy NEked szerencséd legyen vele!

2011. máj. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jókivánságot,és az értelmes választ:)
2011. máj. 7. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!