Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffaisen dijnullázo számlacs...

Raiffaisen dijnullázo számlacsomagnak meg a banknak van valami buktatója? Esetleg magas az éves kártyadij? Kinek van ott a pénze?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 09:08
 1/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nekem sikerült elolvasni a kisbetűs részt reklám alatt:) A lényege, hogy 150e Ft körül kell érkeznie minden egyes hónapban a bankszámlára /munkabér, Csal. Pótlék, stb/
2011. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak saját ATM-ből ingyenes a kp.felvét, idegenből elég drága. Ezen kívül nincs más "buktató", nekem is az van.
2011. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mennyiaz éves kártyadij? Ha most váltok akkor is az egesz evest kell kifizetnem vagy csak a 7 honapra esedekes dijat?
2011. máj. 13. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az első évben ingyenes, de ezt nem tudom.

Az viszont biztos, hogy a kártyadíjat nem naptári évre kell fizetni, vagyis ha kell is most éves díjat fizetni, a legközelebb csak jövő májusban kell.

2011. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lényeg, hogy minden hónapban érkezzen a számládra min. 120eFt, max két részletben. Ebben az esetben tényleg nincs számlavezetési díj. Én ezen felül nem kértem papír alapú egyenlegértesítőt (ennek is lenne díja) és nem kértem a DirektNet hozzáféréshez sms értesítőt (ez is pénzbe kerül). Így ingyen utalok neten keresztül és ingyen veszek ki pénzt a bank automatájából (de csak abból).
2011. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!