Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lányom 10 éves és epés refluxo...

Lányom 10 éves és epés refluxot állapítottak meg eddig magas koleszterinnel is küszködött. És diétára fogták, nem ehet akármit. No én ezt elmeséltem a kollégáimnak és nem értették, hogy lehet ennyi mindent megvonni tőle. Én erre mit válaszoljak?

Figyelt kérdés
Mert lehurrognak, nyugodtan egyen mindenből egy keveset
2011. okt. 28. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a kollégáidnak azt mondnám, hogyha ennyire értenek hozzá, kezdjenek el praktizálni... A lányodról van só, ne engedd hogy pár hülye befolyásoljon, ha nagyon nem értesz egyet azzal amit az orvos írt, akkor vele vitasd meg.


Mellesleg az az orvos nagyon is normális, hogy nem egyből gyógyszerekkel akar tömni egy 10 éves gyereket.

Én is refluxos vagyok, nekem egyből felírtak egy bogyót. Később rájöttem, hogy felesleges mérgezni magam, egyszerűen csak nem kell a kajának csöpögni a zsírban vagy a tejfölben, és és egy két fűszerről mondtam még le. Olykor a paradicsom is betesz ha nem bírok neki ellenállni :D


L/19

2011. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak azt válaszolhatod, hogy a te lányod, az egészsége a legfontosabb a számodra, ezért mindent megteszel ennek érdekében.

De amúgy nagyon fiatal ilyen problémákhoz, kivizsgálták rendesen? És kap epe, májsalaktalanító szereket, stb?

2011. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!