Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol vehetnék fel lakásbiztosít...

Hol vehetnék fel lakásbiztosításra hitelt?

Figyelt kérdés
Pár éve hitelt szerettem volna felvenni és az apróhirdetések között találtam pár telefonszámot amit felhívtam. Az egyik ilyen hitelközvetítő egy olyan ajánlatott tett,hogy egy lakásbiztosítási kötvény elég és kaphatok pénzt.Akkor nem éltem vele,most pedig szeretném a jelzálogomat kiváltani egy ilyen kölcsönnel de sehol nem találok ezzel kapcsolatban semmit.Ha valaki hallott ilyenről,megköszönném ha megírná.
2009. márc. 13. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Osztrák hitelekhez elég az előbírálathoz, ha bemutatod a lakásbiztosítási kötvényedet, de természetesen ez is jelzáloghitel. Ugyanúgy felértékelik a házadat (díj ellenében), ugyanúgy fizetsz díjakat (szerződéskötés, közjegyző, stb, stb) mint bármelyik itthoni hitel után, ráadásul euro alapú, szóval egyáltalán nem biztos, hogy jó ötlet ezzel kiváltani a hiteledet.
2009. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!