Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyiknél a leginkább érdemes...

Melyiknél a leginkább érdemes folyószámlát nyitni a három közül mostanság: Erste, Raiffeisen, vagy OTP?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:

1.Raiffesien,

2.OTP,

3.ERSTE.


Nálam ez a sorrend.

2011. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Raiffeisen-nél milyen "csomagot" használsz, és az milyen költségeid vannak így, a bank részére?
2011. máj. 23. 09:07
 3/10 anonim ***** válasza:

"bázis" dijcsomagban vagyok, de nincs kártyám hozzá, igy semmilyen költség nincs a számlához.

Lekötött betéti kamatok tekintetében a Raiffeisen messze a legjobb ma.

2011. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

1.Erste

2.Raiffeisen

3.Otp

2011. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP-t messze elkerülöm. A legrosszabb bank .
2011. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak azért vagyok OTP-s, mert annak sok automatája van a városban. De amúgy tényleg nem egy nagy szám. csak még lusta voltam utánanézni, hova menjek át.
2011. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Én csak azért vagyok OTP-s, mert annak sok automatája van a városban." Ezt az érvet sosem bírtam megérteni. Előre kell tervezni, mennyi kp kell egy hónapban, azt egyszerre kivenni, a pénzkivétel k drága, akármelyik banknál vagy! 1-2 ingyenes alkalom van, és kész! Ahol lehet, kártyával kell fizetni.
2011. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek közül:

1. Raiffeisen

2. OTP

3. Erste


De ha az ország összes bankját vennénk, akkor is az OTP és az Erste lenne az utolsó 2. Mindkettő pofátlanul lehúzós, az OTP amiatt teheti meg, mert hagyományból náluk marad egy rakat idős ügyfél, az Erste pedig az egyetemeken keresztül nyomul. Kerülni kell őket messziről.


A Raiffeisennél amúgy sokkal jobb a CIB, az MKB, az Unicredit és a Sopron Bank, megtakarításra meg az AXA.

2011. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OTP

Raiffeisen

Erste


Amúgy egyik se,Unicredit inkább :)

2011. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Raiffeisen

OTP

Erste

2012. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!