Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot, esetleg értékpa...

Melyik bankot, esetleg értékpapírt javasoltok, ahol magas kamatot kapnék?

Figyelt kérdés

Van 400.000 Ft-om, amit eddig is lekötve tartottam (Groupama), de nem voltam megelégedve, mert alig adódott hozzá valami. A pénzhez még pár évig (kb. 3) nem szeretnék hozzányúlni, ezt afféle előtakarékosságnak szánom.

23L


2011. máj. 27. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a bankokban lof@szt sem kapsz, magas kamatot meg megugy sem.

En is neztem es nevetseges amiket ajanlanak.

Fektesd be valami reszvenybe hosszu tavra, arany, ezust, olaj vagy ilyesmi.

En most keztem el tanulni a tozsdezesrol es elobb-utobb el akarom kezdeni mert szeretnek en is valami befektetest de nem fogom lekotni a penzem 1-2%-okert bankban. Akkor inkabb kiadom uzsorakamatra. :)

2011. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is többet hoznak a részvények, vagy ami még szerintem jó és kockázatmentes az az államkötvény. Valami hasonlóban gondolkodtam én is, bár ahogy magam ismerem nem kizárt, hogy inkább eltapsolom azt az összeget :(
2011. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!