Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tud a bank velem kezdeni...

Mit tud a bank velem kezdeni ha a hitelemet már jó 2-3 éve felmondta, nincs semmi a nevemen. Küldözgeti a leveleit, meg a behajtó cégekkel zaklatgat, multkor már azt is mondták h rendőrséggel jönnek behajtani. De nincs mit. Szóval mire számítsak?

Figyelt kérdés
A pénzt nem magamnak vettem fel, akinek adtam jól átb@aszott és nem akarja visszaadni. Amiért meg én dolgozok meg abból nem fizetek semmit.
2011. máj. 29. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
azt ne mondd h nem saját célra vetted fel, mert akkor szerződést szegtél. A fizetésedből meg levonhatják
2011. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Eygszerüen letiltják a fizetésedböl, mert a hitelt te vetted fel, ezzel fizetési kötelezettséget vállaltál.

Ha megemlited, hogy másnak vetted fel, akkor még külön büntethetö is vagy jogilag, mert ezt tilos megtenni. De egyébként is értelmi fogyatékosságra vall, másnak hitelt felvenni, és megérdemled, hogy most fizethess más helyett, ha csak ennyi eszed van.

2011. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudnak csinálni ha nincs semmi a neveden.. TVt, szgépet, értékeidet vidd át az ismerősödhöz aztán ennyi.. Ha számlára kapsz fizetést akkor rögtön vonni fognak belőle gondolom ezt tudod. Ha semmiképpen nem akarod visszafizetni, akkor nem lehet többet legális jövedelmed.. :(
2011. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk ez a más nevére hitelt felvenni nekem is magas..
2011. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

tudod nincs a pasid fejére írva hogy egy rohadt hímkurv@ és csak le akar húzni...

amúgy nagyon jól előadta magát, eleinte csak nagyon kis összegeket kért kölcsön amit pár napon belül vissza is adott. aztán persze egyre többet, majd jött a világvége sztorival...

de választ még nem nagyon kaptam a kérdésemre.

2011. máj. 29. 22:48
 6/14 A kérdező kommentje:

amúgy meg ha nem csuknának le érte már rég nem élne, egy ilyen féregnek nem lenne szabad élnie, mint amilyen ő.

és ha csak annyi kell ahhoz h ne kelljen visszfizetnem, h ne legyen semmi a nevemen, akkor részemről ok, van még 1-2 EMBER akiben meg lehet bízni.

2011. máj. 29. 22:52
 7/14 anonim ***** válasza:

"és ha csak annyi kell ahhoz h ne kelljen visszfizetnem, h ne legyen semmi a nevemen, akkor részemről ok, van még 1-2 EMBER akiben meg lehet bízni."


Sajnos nem ilyen egyszerű. Ha most nincs is semmi a neveden és mondjuk nem is dolgozol, a dolgok változhatnak, lesz munkád, tiltják majd a fizetésedből. Nem felejtik el, nincs elévülés ha küldenek (nem is kell, hogy átvedd!) fizetési felszólítást. A kamat pedig többszörösen megy majd rá.

2011. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mennyi lóvéról van szó?
2011. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdemes így próbálkozni mert úgyis behajtják rajtad ezt az összeget sőt akár a tízszeresét is ha rámegy a kamatok és mondjuk 5 év múlva lesz egy állásod szépen vonni fogják belőle és nem tudsz ellene semmit se tenni.Fizesd ki vagy kérj részletfizetési lehetőséget más nem jut az eszembe.
2011. máj. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A végrehajtó mehet a bejelentett lakcímedre (akár albérlet is) és ami berendezés ott van azt mindent visznek. (albérlet esetén csak akkor nem, hogyha a tulajdonos hitelt érdemlően tudja bizonyítani, hogy az ő berendezése - pl számlával vagy adásvételivel. Dehát ki tart meg ilyet...).


Ha egyszer az életben legálisan akarnál dolgozni rögtön elkezdenék tiltani a fizetésedből.

Ha valaha pénzt tennél bankba azonnal inkasszózzák.

Ha valaha saját lakást szeretnél rögtön árverezik.


Inkább ki kéne fizetni és tanulni az esetből...

2011. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!