Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tenni? Baumag! Hogy...

Mit lehet tenni? Baumag! Hogy szerezhetem vissza a pénzem?

Figyelt kérdés
Volt a Baumagnál betétünk és 2004-ben küldtek egy levelet hogy csődbe mentek.Na de úgy tudom hogy az állam 6 millió alatt köteles visszafizetni,nos ez ennyi ídő után is így van?Ha igen akkor hova kell menni ezzel?Vagy mit lehet kezdeni vele?
2011. máj. 31. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Necces. Az ilyen jellegű dolgok öt év után szoktak elévülni. Lehet, hogy már buktátok, bár én nem értek hozzá.

Keressetek egy ügyvédet vagy valami önkormányzati fogadóórát, ott tuti többet tudnak mondani.

2011. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt buktátok.
2011. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2011. jún. 1. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem nyújt fedezetet sem az OBA, sem a BEVA, a szövetkezetnek pedig nincs vagyona, így nincs honnan kifizetni.
2011. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az állam a bankbetétekre vállal garanciát. A 6 milliós határ korábban volt, mostmár több.


Ez a Baumag egy bank és ott bankbetétben volt a pénzetek? Ha nem akkor nincs garancia.

2011. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Baumag egy építőipari részvénytársaság volt, beszedtek rengeteg pénzt kisemberektől, aztán tönkrementek. Asszem a tettesek azóta sem ülnek és a pénz sem került meg.


Viszont én mégis irigyellek Téged, hogy csak 7 év után kezdett el hiányozni a 6 millió Ft-od!

2011. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem 6 millió hanem kicsivel kevesebb mint 2 és nem az én pénzem csak nekem azt mondták ha elintézem enyém a fele ezért érdekel most a dolog!Tehát akkor nem lehet mit kezdeni??
2011. jún. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!