Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudom bankszámlát nyitni, ha...

Tudom bankszámlát nyitni, ha pénz nem akarok még akkor rá rakni 17 évesen?

Figyelt kérdés
Nyári munkára megyek és ahhoz külön kéne bankszámla, viszont pénzem meg nincs amit most rárakjak. 17 évesen lehetséges hogy van ilyen lehetőségem?
2011. jún. 6. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. MKB-nál minden gond nélkül nyithatsz bankszámlát. Nem kell befizetni egy forintot se. Én most nyitottam náluk számlát és még a telefonos ügyfélszolgálaton is elmondta a hölgy, hogy náluk nincs ilyen. Akkor megy rá pénz, amikor jól esik.

Én az MKB-t ajánlom, szerintem a legkorrektebb bank. Mikor bajba kerültük a lakáshitel fizetésével kapcsolatban, nem kezdtek fenyegetőzni, hogy viszik a házat, hanem értelmes megoldást kínáltak.

Menj be egy MKB fiókba vagy hívd fel őket az mkb.hu -n található telefonszámon, mond el neki mire szeretnéd használni a számlát, és ehhez mérten fogják a neked legkedvezőbb számlacsomagot ajánlani, és nem azt ami nekik a legkedvezőbb.


Nem azért fényezem őket, mert ott dolgozom vagy ismerősöm lenne ott, hanem mert a szüleimnek az évek alatt csak pozitív tapasztalata volt velük kapcsolatban. Más bankkal ellentétben mindig udvariasak telefonon is, nem kezdenek el fenyegetőzni, hanem megoldást ajánlanak, és olyant amit az ember tud is vállalni, nem pedig olyat ami csak nekik kedvező.


Tehát CSAK AZ MKB :)

2011. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem sem volt az első pár évben semmilyen pénzmozgás a számlámon mivel nem volt jövedelmem és mivel OTP Junioros voltam nem is került pénzembe a számla fenntartása.
2011. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Holnap majd megnézem :)
2011. jún. 7. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!