Melyik bankhoz forduljak?

Figyelt kérdés

Ha tud valaki olyan bankot, aki 65 év felett ad 40 millió Ft hitelt, szóljon! A lényeg az, hogy szüleim betáblázták a az ingatlanjainkat több bank hitele által, szóval mások a törlesztőrészletek és a kamatok.....Egyszerűbb volna, hogy a több hitelt, ami kb 40 millió, ki lehetne váltani egy naggyal, és azt fizetni. A baj csak az, hogy szüleim idősek( 65 év felett) én meg nem dolgozok, egyetemista vagyok. Megoldható szerintetek ez vagy van valami ötlet?

Nagyon szépen köszönöm!


2011. jún. 6. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha itt nem kapsz választ akkor vagy felhívod az összes bankot és elmondod mit szeretnék, vagy ha telefonon nem tudnak érdemben tájékoztatni, akkor bemész valamelyik fiókukba.

Először az MKB-nál próbálkozz, én őket nagyon korrekt banknak ismertem meg, lehet erre is találnak valami megoldást.

Raiffeisen-t meg kerüld el messziről, mert féreg egy banda. Az OTP az hiedelmekkel ellentétben viszont egész jó. A Raiffeisen rosszabb.

A többi bankról nem tudok nyilatkozni.


Viszont amit kerülj: hírdető újságokban fel lelhető hiteles hírdetéseket, akik KHR (régi BAR) listásoknak is adnak hitelt. Ezek többsége fogyasztói csoport vagy valami kamu bank. A fogyasztói csoportot könnyen felismered, mert ha bemész az irodájukban egyetlen számítógépet sem látsz. Egyszer majdnem engem is átbasztak, de mikor megláttam, hogy sehol egy gép, az "ügyféltérben" én már fordultam is vissza.

2011. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!