Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hova fordujak? Ki tudd adni...

Hova fordujak? Ki tudd adni nekem kolcsont? Melyik bank? Melyik ceg? Nagyon kel kb 300 ezer forint? Hogyan szerzek szemely kolcsont?

Figyelt kérdés
8 oras bejelentet munkam van,90 ezret a fizum es kezbe kapom,csam egy honapja dolgozom
2011. jún. 10. 01:25
 1/4 anonim válasza:
Maximum az uzsorakamatos Providenttől. A személyi kölcsönökhöz minimum két hónapnyi bankszámlakivonatot/munkáltatói igazolást kérnek a jövedelem feltüntetésével.
2011. jún. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Sajnos" csak ezt találtam, ha van lakásod, ingetlenod és nem reklám:

OTP Lakáshitel Piaci Kamatozással


De még itt nézelődhetsz, hátha találsz okosabbat.

[link]

2011. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

ingatlanod helyesen. Bocsi!

2011. jún. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak, sehogy!


Másfél éves munkaviszony kell a legalapabb kölcsönhöz is egy banknál, vagy mehetsz az uzsorás providenthez és társaihoz, de abba meg garantáltan belebuksz.

2011. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!