Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik ha nem használom...

Mi történik ha nem használom a számlám?

Figyelt kérdés
Van egy folyószámlám az AXA-nál, amit nem rég nyitottam, de rájöttem, hogy csak púp a hátamon, meg még eggyel több levél a postaládába amivel foglalkoznom kell. Nincs rajta pénz, és még egy forintit se raktam rá. Most érkezett egy levél, hogy -2800Ft van rajta, azaz a számlanyitási díjat levették róla. És ha ezt 90 napon belül nem fizetem be, akkor megszüntetik a számlám. Namost, ha ezt ráhagyom, hagy szüntessék meg, azért kapok büntetést, vagy tényleg csak megszűnik ez a folyószámlám? MErt, ahogy a szerződésbe olvastam, annyi történik, hogy ha nem fizetem be a számlanyitási díjat, azaz nem használom a számlám 90 napig, és mínuszba van, akkor megszűnik. Tehát én ezt úgy értem, hogy akkor minden marad olyan mint előtte volt. Se bünti, se semmi, csak ez a kelletlen számla szűnik majd meg.
2011. jún. 10. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy SÜRGŐSEN szüntesd meg a számlád!!!


Megszüntetni egy bankszámlát csak személyesen lehet, és csak úgy tudod megszüntetni, hogy előbb kifizeted a tartozásaidat a számláról...


VIGYÁZZ, mert a számládon levő tartozás kamatozik, ezt ha nem fizeted ki 90 napon belül, akkor behajtó cégnek adják át, ahol rögvest rátesz a cég 20-40ezer forint behajtási díjat, utána meg kimennek a lakásodra a végrehajtók...


Egyszerűbb lenne MOST gyorsan kifizetni a 2800 forintot, mint 1 hónap múlva a sokszorosát! Nem?!...


Máskor meg csak akkor nyiss bankszámlát, ha valóban szükséged van rá!

2011. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!