Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Havi nettó 70e ft fizetésre...

Havi nettó 70e ft fizetésre mennyi az a törlesztőrészlet amit a bank meg fog adni? Autóhitelnél!

Figyelt kérdés
Az autó 20-25%-át be tudom fizetni. Ezen felül.
2011. jún. 13. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem,hogy most autot akarsz e venni vagy az autodra felvenni kölcsönt,de ha az utobbi akkor nézd meg ezt a két oldalt.az első sztem nagyon jo.



www.bankihitel.hu



autohitel.bankihitelek.hu

2011. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én szeretnék autót venni.
2011. jún. 13. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

20-25%-ot be is kell, mert forinthitelek esetében 25%-os önerővel kell rendelkeni a törvény értelmében.

Ezen felüli részre kevés jövedelemnél olyan hitel érdemes szerintem ami a megvásárolni kivánt autót vonja be fedezetként. Asszem az autó EUROTAX értékének 80%-áig lehet hitelt felvenni.

2011. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont ha ebbe belebuksz kétszeresen jársz rosszul mert nem elég, hogy elviszik az autód és nyomott áron értékesitik a különbözetet ami az autó eladási ára és a fizetnivalód összege közt van rád verik + midenféle költséget ami ezzel kapcsolatban felmerül (már a tárolás költsége is sok sok ezer ft) neked kell állnod. De ez azt hiszem minden autóhitelnél igy van nem csak a kocsifedezeteseknél. Érdeklődni kell nehogy valami apróbetüs rész legyen a banánhéj...
2011. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!