Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A kérdésem western unionnal...

A kérdésem western unionnal kapcsolatos, valaki használja ezt? Rendeltetek már külföldről?

Figyelt kérdés
Vásárolnék külföldről, western unoinnal, úgy egysztünk meg, hogy biztonságos legyen, elküldöm neki a pénzt, de a kódot nem amivel leveheti. Ha erről bizonylatot kap hogy jött neki csomagja(ami az én pénzem) ő is feladja (ha én kapok bizonylatot hogy jött csomagom(amit ő adott fel) mindketten megmondjuk a kódot, ez így lehetséges, rendben van így?
2011. jún. 18. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit vettél? Milyen áron és honnan? Egyébként átverés szaga van nekem, túl bonyolult, nem így szoktak vásárolni külföldről.
2011. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy marhaság WU-nal fizetni, egy csomó pénz.

Fizess paypallal,az is biztonságos.

És ne rendelj bizonytalan helyről semmit

2011. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átvernek.
2011. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített...
2011. jún. 18. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Kód nélkül is felveheti, a személyes adatai kellenek hozzá csak.
2011. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, viszonylag nagy pénz lett volna, úgyhogy köszönöm, hogy "megmentettek" ettől az átveréstől, nos akkor külföldről hogyan tudnék biztonságosan rendelni?

Van biztonságos rendelés külföldről egyáltalán?

2011. jún. 19. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!