Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes hitelbe belevágni a...

Érdemes hitelbe belevágni a mostani helyzetben? Házvételre gondolok.

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretnénk egy közös házat, már 1 szer összejött volna de a tulaj meggondolta magát. Felénk az ingatlanárak 5-10 milliósak. 2,5-3 millát /esetleg/ össze tudunk szedni de az még nem elég, vágjunk bele vagy még várjunk ebben a válságos időszakban?
2009. márc. 23. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, mert totál kiszámíthatatlan minden lehet hogy jó választás lehet, hogy nem. Azt mérlegeld, hogy ha esetleg még fejjebb mennek a törlesztőrészletek fogod e tudni fizetni.
2009. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is gondolkodom,de én lakásban..6körülin itt Bp-en.picit várok,utána lecsapok..később sem lesz rózsás a helyzet!szerintem!
2009. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A múltkor a Mokkában mondta egy pasi (ha jól emlékszem ingatlanos volt),hogy most érdemes devizában eladósodni amíg ilyen gyenge a forint.
2009. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes belevágni, mert az ingatlanárak most lejjebb mentek! Mi is most vettünk fel hitelt lakás felújításra CHF-ben, így a magas árfolyamon is 40 000 Ft-ot fizetünk havonta! Ha jobb lesz a helyzet ez csak lefelé megy!
2009. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!