Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért akar ellehetetleníteni...

Miért akar ellehetetleníteni a Cetelem bank?

Figyelt kérdés
Volt egy hitelkártyám amit nem fizettem és emiatt felmondták a szerződésem. Most heti szinten megy a zaklatás. Olyan összegeket akarnak amit én nem tudok kifizetni havonta. Konkrétan havi 22 ezer lenne az amit fizetnem kellene de én csak 15-t tudok biztosan vállalni. Ma megint hívtak és mondták,hogy így nincs részletfizetési szerződés és behajtásra adják az ügyemet. Bíróság és minden ami ezzel jár. 190 a tartozásom jelenleg. Mondtam az ügyintézőnek,hogy fizetem továbbra is a 15 ezret aztán majd csak letellik de közölte,hogy ez nem elég és az igaz,hogy ez okos ötlet tőlem de ettől még elindítják a bírósági eljárást. Szándékomban áll fizetni és fizetek is de nem értem,hogy miért akarnak olyan feltételeket szabni amit már biztosan nem fizetnék. Most szerintetek mi lesz?
2011. jún. 20. 16:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Igen,ez így van. Bűncselekmény miatt persze,van olyan hogy le kell dolgozni. De banki tartozás miatt nincs!
2011. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ezt már fél éve felmondták. Azóta fenyegetnek és most kezdtem el fizetni 2 hónapja. A 15 ezret a behajtási osztály kevesli. Szerintem ha követeléskezelőhöz kerülne az simán beérné ennyivel. Tapasztalat.
2011. jún. 23. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!