Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom T-mobile számláma...

Hogyan tudom T-mobile számlámat e-bankos átutalással befizetni?

Figyelt kérdés
Milyen számlaszámra kell küldenem és mire figyeljek? Kérem valaki magyarázza el, aki így fizeti számláját! Telefon részletfizetése meg a számla két külön számlaszámra kell menjen? Vagy hogyan tudják, hogy én küldtem? Sajnos a my T-mobile-ban nem tudom befizetni, mert nem alkalmas rá a bankkártyám, nincs CVC2/CVV2 száma. A távszámlán regisztráltam, de ott nem mutatja a számláimat. Vagy ott a telefon részletfizetését nem is fogja? Köszi előre is! Fontos lenne nagyon!
2011. jún. 21. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A bank kártyát és a bank számlát nem kellene keverni.

Szóval fizetés: kaptál, vélhetően csekket, átutalási megbízást. Belépsz a netbenkodba, megkeresed az forint átutalás menüt. Itt megadod, hogy kinek, mi a számlaszáma, meg adod, hogy mennyit és melyik napon. Ha kell azonosítót is megadsz ez a csekken pl. rajta szokott lenni. Innen is azonosíthatnak. Majd elküldöd.

Ezt mindkét befizetésnél megcsinálod. Általánossában így néz ki.

2011. jún. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt mind tudom eddig:))) kb. ezerszer utaltam már át pénzt e-bankon keresztül. A bankkártyát nem keverem a bankszámlával, de a my t-mobileon belül bankkártyával (dombornyomott) tudom kiegyenlíteni a számlát. Amit nem tudok az az, hogy milyen számlaszámra kell utalnom és mit írjak a közlemény rovatba. Mivel csekk nincs a kezemben. Jelenleg nem ott vagyok, ahova küldik (a csekket).
2011. jún. 22. 21:41
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Köszi
2013. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta valaki megtudott valamit ? Mert én külföldön vagyok szeretném befizetni a számlám és be sem tudok lépni a kódommal, sms meg nem kapok ideiglenes kódot :O
2014. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!