Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL-es nyelvvizsgát netes...

ECL-es nyelvvizsgát netes átutalással szeretném befizetni. Az oké, h. megvan a számlaszámuk, de mit kell írni a megjegyzés rovatba, honnan fogják tudni, h. én utaltam? írjam oda a nevemet?

Figyelt kérdés
vagy azt az azonosító számot, amit kaptam a jelentkezéskor? vagy mit kell odaírni?
2010. márc. 17. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a honlapon mindent fent van...
2010. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vizsgadíj, név, cím

ezután majd kérd a bizonylatot és azt a jelentkezéssel együtt fel kell adni postán vagy elfaxolni a megadott számra.

én is online jelentkeztem nyelvvizsgára, de nem ECL-re, szóval nem 100% csak 99% hogy így működik :) a bizonylat + jelentkezési lap alapján is be tudnak azonosítani, de nekik gyorsabb, ha rajta lesz ki küldte és honnan..

2010. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves 1. válaszoló: nyilván nem tettem volna fel a kérdést, ha minden fennt lett vna a honlapon :)

2: köszi :) bizonylatot erről nem tudom, h. hogyan lehet kérni, de sztem látják így is,h. én jelentkeztem. azóta már megoldódott a dolog. :)

2010. márc. 18. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:

a bizonylatot egyébként az átutaláskor kell kérni a bankban vagy ahonnan intézed. egy egyoldalas, egypéldányos lap, miszerint ekkor és ekkor x összeget utaltál y számra :)

ezt azért kérik ha kérik, mert az utalás nagyjából 2-3 nap alatt megy át, és ezzel bebizonyítod, hogy bár még nem kapták meg a pénzt, te elküldted.

mire a levél elér hozzájuk, addigra a pénz is megérkezik a számlájukra, szóval kicsit felesleges, de nem árt ha tudod :)

örülök, hogy megoldódott, sok szerencsét a vizsgán, te is szoríts majd nekem :) ;)

2010. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ismét köszi :) hát bizonylatot nem hiszem,h. kértünk, de mindegy, valószínűleg tényleg átment nekik a pénz így is.

köszi a jókívánságot, hajrá neked is! :))

2010. márc. 19. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!