Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankhoz tudnék fordulni...

Melyik bankhoz tudnék fordulni? Nem vagyok BAR listás, viszont van egy nagyobb A hitelem az OTP nél és egy személyi kölcsönöm.

Figyelt kérdés

kértem ajánlatot, pontosabban előzetes hitelbírálatot a Cofidistől, elküldték a szerződést, visszaküldtem a papírokat, elutasították, többszöri kérdésem ellenére sem mondták meg miért. annyit, hogy próbálkozzak pár hónap mulva.

pénzre lenne szükségem és a Credit hillhez mentem. Itt is nagyon biztattak, de már előre félek.


2011. jún. 22. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi a törlesztésed és mennyi a fizud.

De nem fognak úgy hitelt adni,hogy ne maradjon a fizudból annyi amennyiből meg lehet élni.

Sehol nem kapsz.

2011. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben voltam, vagyok.

Az A hitelem (tartozás) 495e volt, és egy személyi kölcsön fennmaradó része 300e körül. Én jeleztem az OTP-nek, hogy ezt az összeget nem tudom kifizetni.

Megoldás az lett, A hitel megszűntetés (először nem akarták), és 12 hónapos fizetés (ez a max futamidő, amit kérni lehet, a havi összeg pedig a tartozás mértékétől függ).

Személyi kölcsön prolongálás 6 hónapra (havi8e), ez jól jött, hisz így a 12 hónapos kemény időszakból, 6 „könnyebb lett”, + sz.kölcsön futamidő hosszabbítás 12 hónappal, ezzel csökkente a másik 6 hónap havi terhét.

Mit mondjak, r… kemény volt, de más megoldás nem volt. Tanultam belőle egy életre!!!

Most ott tartok, hogy A hitel rendezve, és még 2 hónap van a személyi kölcsönből, augusztustól szabad vagyok.

2011. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz, a Credit Hill is könnyen átver!!!
2011. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsó:

a könnyen átver mit jelent?

2011. jún. 22. 14:44
 5/8 A kérdező kommentje:
A fizetésem 100-105 ezer körül van.
2011. jún. 22. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:

de mennyit törlesztessz?

a mai szabályok szerint nem lehet a törlesztésedtöbb mint kb. 50.000. Ha ennél több a törlesztésed már most is,akkor senki nem ad neked hitelt

2011. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ennyi nincs. kb 25 e.
2011. jún. 22. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj más bankhoz, ne az OTP-hez, a meglévő hiteleid meg tagadd le. Vegyél fel annyit, hogy valamelyik (személyi vagy A hitel) rendezni tudd, plusz még legyen amennyi kell, így nem lesz három hiteled. Persze ez marha nagy rizikó, de te tudod, hogy mit vállalhatsz be. Ha bevallod az A-hitelt és a személyi hitelt, sehol nem fogsz kapni. Ha a bankszámlakivonaton látszik a személyi hitel és / vagy az A-hitel, akkor ugye nem olyan egyszerű letagadni. Emellett ez "nem szép" [értsd. büntetőjogi felelősséged tudatában nyilatkozol] dolog.
2011. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!