Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál a legolcsóbb...

Melyik banknál a legolcsóbb új számlát /és hozzá kártyát/ nyitni és havi szinten fenntartani?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy aukciós oldalakon szeretnék pár használt dolgomtól megválni. Mivel kis összegű dolgokról van szó, így "húsosabb" havi díjat sem szeretnék fizetni a bank kártya után, valamint meg is szüntetném ha már nem kell.
2011. jún. 22. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még diák vagy akkor pl OTP Junior (23 éves korig ingyenes)Erstenél is ingyenes de ott csak addig mig diák vagy.Erste banknál a számlavezetés 4000 Ft/1 évre.Otp-nél nem tudom mert még junis kártyám van,erstet meg onnan tudom hogy ügyintézőtől megkérdeztem.A többi bankot nem tudom.
2011. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És még attól is függ hogy milyen kártyát szeretnél pl visa,maestro stb OTP-nél pl.amit interneten is elfogadnak kártyát Pl. visa annak több az összege.
2011. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OTP Junior számla 0 forintos havidíj, a virtuális webkártya ingyenes hozzá és ugyanazt tudja, mint a VISA
2011. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt a bank kártya és folyószámla osszahasonlítást találod:

[link]

2011. jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NoodIy válasza:
A junior számlának 500 ft évente a kártyadíjja. Tudtommal az AXA Bank számlájának nincs éves díjja, egyszeri 4000 FT (talán) mikor megnyitod, és onnantól semmi. Utalás meg pénzfelvét is sokkal olcsóbb.
2011. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!