Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz érettségi után...

Mennyire nehéz érettségi után fenntartani egy albérletet?

Figyelt kérdés
Érettségi után saját lakásra lenne szükségem, de nem tudom hogy egyedül hogyan tudnám finanszírozni. Kicsit félek az ismeretlentől, és hogy hirtelen bele kell ugornom a mély vízbe, ezért várom a tapasztalataitokat!
2011. ápr. 26. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
havi 70-ből sehogy
2011. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miből szeretnéd fenntartani?
2011. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez még egy jó kérdés, nem tudom milyen munkát tudnék találni egy felsőfokú angol meg egy alapfokú olasz nyelvvizsgával, meg ugye az érettségivel...
2011. ápr. 26. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Érettségivel sajnos nem sok munka van, és elég rosszul fizetnek. Nem akarsz összeköltözni valakivel? Ha legalább 1 lakótársad lenne, rögtön feleződne minden kiadás.
2011. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondoltam, mert ketten azért nem lennénk annyira egymás hegyén hátán, esetleg ha egy 1+fél szobás lakást találnánk olcsón, akkor hárman is elférnénk, mert én úgysem lennék ott sokat, legfeljebb aludni... Családi okok miatt kéne elmennem, szóval lehet hogy anya sem nagyon támogatna... Régi álmom hogy stewardess legyek, dehát oda nagyon nehéz bekerülni... :( az ECDL-t még lerakom aztán csak felvesznek valahová ha már nyelvet is tudok meg a számítógéphez is értek, ha meg nem akkor megyek árútpakolni... :D
2011. ápr. 26. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az első pillanattól kezdve neked kell fenntartanod, akkor előbb munkát keress, utána albérletet.

Feltétlenül saját kell? Megfontolandó, hogy közösen bérelj valakivel.

2011. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért mondod,hogy ide nehéz bekerülni? [link]

Angol felsővel külföldi társaságnál is elhelyezkedhetsz,sztem érdemes lenne megpróbálni.

2011. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Magyarországon egyik légitársaság sem kéri ezt az OKJ-s képesítést, egyszerűen csak jelentkezni kell, ők kiválasztanak ha éppen szimpatikus vagy nekik, és ők adják a képzést.Sajnos nem jelent előnyt hogyha van egy ilyen végzettségem, ennek már utána jártam. Nem a tanfolyamot nehéz elvégezni, hanem az a nehéz, hogy fel is vegyenek, és meg is tudjam tartani a munkát. Vannak a szakmában olyan buktatók hogy ha pl nem adok el elég terméket a gépen akkor egy idő után repülök, a szó negatív érelmében.:D Próbálkozni úgyis fogok, mivel ez az álmom, de a családban túl sokan nem akarják hogy ezt csináljam :/
2011. ápr. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!