Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma nagy örömünkre 227 ft a...

Ma nagy örömünkre 227 ft a frank. Bele fogunk őrülni vajon vagynem? Hm.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem.
2011. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lesz,elegem van,nekem az összes hitelem fel van már mondva,lakásom elvette a bank,és napi kamatozás alatt vannak...nem tudom,lehet,hogy jobb lenne ennek véget vetni??-megszűnne ez a nyomor...
2011. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem szoktam frankkal fizetni így én nyugodt vagyok.
2011. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

én biztos nem őrülök bele, mert nem vettem fel nyakra-főre felelőtlenül 0%-os önerővel hitelt! Sőt! Hitelem sincs!

Addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér!

2011. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy együttérző emberek vannak itt! Ha én addig nyújtózkodtam volna ameddig a takaróm ér akkor még mindig anyáméknál laknék vagy albérletben és nem lenne családom meg gyerekeim mert oda nem vállaltam volna be. Ez a lakás legalább egyszer az enyém lesz de az albérlettel csak más zsebét tömöm. Ha valaki tele van ZS-vel örüljön neki nem kell más szerencsétleneket még kioktatni. Amúgy én tudom fizetni hál' istennek de kész vagyok nagyon. 146 volt amikor felvettük a lakáshitelt. .O Már alig várom ezt a 180-as fixálást akkor egy kicsit fellélegzünk aztán meg remélem alakul már valami.
2011. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha én addig nyújtózkodtam volna ameddig a takaróm ér akkor még mindig anyáméknál laknék vagy albérletben és nem lenne családom meg gyerekeim mert oda nem vállaltam volna be. "


Akkor én is együttérző leszek: szar ügy. Éltél volna egyedül úgy-ahogy, most éltek 3-4-en éhezve. Visszagondolva: melyik a jobb?

2011. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell okoskodni, az embernek alapvető igénye, hogy a korral független legyen és ezt így vagy úgy megpróbálja elérni. Ha kell, CHF-hitellel. Akinek a segge alá odatol egy lakást apuka meg anyuka, az ne válaszoljon, mert annak a válaszára valószínűleg a kérdező nem kíváncsi.
2011. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon messze vagyok az éhezéstől ám! Minden embertársamnak (még neked is) azt kívánom, hogy ettől rosszabb sora ne legyen mint Nekünk. Te elég megkeseredett vagy ahhoz képest, hogy nincs is hiteled. :O Ha ebből indulok ki akkor sokkal sokkal jobb, hogy felvettem ezt a CHF hitelt (amit tudok fizetni még mindig) mint, hogy egyedül éljek mint Te. Mindenem megvan, gyönyörű új lakás, nagy kerttel, férj, gyerekek, nyaralás. :)
2011. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!