Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítseteek! Konkrét kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítseteek! Konkrét kérdésem úgy nincs, leírnám, hogy mitörtént eddig és segítseket, hogy mitcsináljak. Mert nem tudom eldönteni, hogy tetszik e vagynem. :/ mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk.Nem vagyunk hűdejóba de beszélőviszonyba. Voltak ilyen napok és ott kintvoltam discoba beálltam inniért a sorba és ő állt elöttem. Már megvette innijét és ment vissza többiekhez tudni kell énmég csak most érkeztem meg na szówal ment visza észrevett és köszönt azt adott egy puszit az arcomra.meglepődtem mert nemvoltunk ilyan jóba..:O(:....aztán táncoltunk meg stb...többiekkel voltunk..nemvelük mentem ki discoba 1ik barátnőmmel.na azt már nekem akkor is tetszett...de rá pár napra nemtudom pontosan mikorra megtetszett az egyik barátnőmnek ő megmondta neki hogy neki tetszik a fiú.a fiú aztmondta, hogy ő most nemakar barátnőt egy jó darabig, de a barátnőm vár rá itéletidőig olyan nagyon tetszik neki. ők ketten a bartnőm meg a fiú nagyon ritkán találkoznak.a fiúra általában énírok rá msnen. na nagyjából ennyi...nemtudom,hogy mitcsináljak..mert nemtudom, hogy most nekem tetszik-e vagy nem...és nemis akarom neki megmondani mer ugye ott a barátnőm...lécci írjatok.köszii(:
2010. szept. 18. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A pofám leszakad. Kajakra, nyakon fogom magam hugyozni most már.

"Beálltam inniért a sorba"?? "Már megvette innijét és ment vissza"??

ÚRISTEN!

Hát így múlik el a világ dicsősége? A főnévi igenevek istenére könyörgöm, miért, miééééééért!?!

2010. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont, én is annál a résznél estem le a székről!:D


Kérdezőnek: bocsi, de semmi okosat nem tudok hozzáfűzni... még az sem derült ki, hogy hány évesek vagytok!

2010. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is teszel a mondataid végére mondatvégi írásjelet, legalább a szavakat írnád le MAGYARUL...
2010. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Már megvette innijét" - ez nagyon jó :D

Hát nem tudom,ha a srác helyében lennék széles ívben elkerülnélek,de azért ne add fel a reményt,még egy ilyen csodabogárra is rámozdulhat valaki.

2010. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ez a kérdés feldobta a délutánom.. Nincs is jobb, mint tizenéves thai-parasztok írását olvasni!

Nagyon nagy köszönet a kérdés írójának! :D

2010. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kell az a pasi akkor mond meg neki ha neked is azt mondja amit b nődnek v szinű hogy nem kell neki senki most am ha tényleg tetszik gondolkozz el rajta hogy érdemes e a barátságot kockára tenni érte vagy nem ha igen akkor hajrá ha nem éri meg annyira akkor ne hagy legyen barátnődé vagy akié szeretne lenni
2010. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elnézést!

azthittem, hogy itt ilyen fiatalok vannak.És lehet úgy írni mint, ahogy msnen szoktam.Bocsánat..ha nemteccik akkor ellehet innen menni és nemkell válaszolni.aztcsá!

2010. szept. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!