Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felkerültem a khr listára, de...

Felkerültem a khr listára, de kifizettem a tartozásom. Kértem hogy rakjanak át passzív státuszba, mert házvásárlás előtt állok és ahhoz ez kell. Na most azt mondták 5 munkanap alatt levesznek, ennek már 2 hete. Akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
2 naponta hívogatom őket hogy mikor vesznek már,mert a bankban folyamatosan megnézik nekem naponta kétszer,de hiába még mindig aktív a státuszom! És mindig azt mondják holnap már passzív leszek. Mit tudok tenni? Hova fordulhatnék ezzel? Mást mennyi idő alatt helyeztek át? Ja és kértem igazolást is,amire szintén azt mondták hogy küldik... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 23. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Passzív státuszban is 1 évig leszel, és addig nem nagyon valószínű, hogy kapsz hitelt, főleg nem házra, ami nem 1-2 millióba kerül.
2011. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt most az a lényeg hogy passzív-ba kerüljek,nem az hogy lekerüljek róla. Ahhoz egy év kell! És passzívként adnak hitelt főleg házra. Csak aktívként nem. Én csak arra várok hogy passzív legyek és akkor megkapom a hitelt. Ezzel nincs is gond. Csak ez a várakozás hogy meddig tart nekik átrakni aktívból passzívba! Azt mondták 5 munka nap,de már 10-nél tartok...
2011. jún. 23. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
ez baromság! passzívként még folyószámla hitelt sem kapsz,nem hogy több millát :DD
2012. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!