Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-s Net számlacsomag...

Az OTP-s Net számlacsomag esetén tényleg ingyenes a netes bankon belüli és kivűli utalás?

Figyelt kérdés
Köszi!
2011. jún. 30. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyi a havi díja kedvezményesen,és mennyi ha nem teljesülnek a "kikötések" ?
2011. jún. 30. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem az alapján úgy tűnik, hogy igen.

2011. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az OTP-t nem tudom (csak azt hogy az a legdrágább bank) de más bankoknál a bankon belüli átutalás már nagyon régen ingyenes. És nincs előfizetési díj a netes utalásra. Az természetes, hogy van.
2011. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,azért nem tiszta,mert a díjszabásában,a netes utalásnál csillag van az ingyenes szó felett,alatta pedig egy bizonyos százalék.Örülnék ha jönne valaki aki rendelkezik ilyen számlacsomaggal,hogy-hogy van ez a gyakorlatban,de Nektek is köszi!
2011. jún. 30. 11:15
 5/5 anonim válasza:
Ha ez a net-számlacsomag az interneten keresztüli ügyintézést akarja jelenteni, akkor igen, nekem van ilyen és nem szoktam se az utalásért fizetni, se ha nekem jön pénz. Mindegy, hogy melyik banknak utalok vagy hogy honnan utalnak nekem.
2011. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!