Tudtok-e valamilyen jogi képviseletet, vagy devizahitelesek megsegítésével foglalkozó szervezetet Pécsett, vagy máshol?

Figyelt kérdés

Devizahitelt vettünk fel, a törlesztés pedig két és fél-háromszorosára emelkedett. Az eddig lehetséges könnyítéseket igénybe vettük:

-Csak kamat törlesztése, így egy évig "csak" 120-130 ezer forintot fizettünk, az egyébként 65.000-es hitelért havonta.

-Áthidaló kölcsön, idén májustól engedélyezték két évre, hogy csak 70.000 Ft-ot törlesszünk havonta. Persze a tartozás eközben csak növekszik.

2008 májusában 10,5 millió Ft devizakölcsönt vettünk fel; eddig csak kamatra több milliót fizettünk, míg tartozásunk növekedett: mai árfolyam mellett 15 millió Ft. Nehezíti a helyzetet, hogy a kölcsönt 24 évre vettük fel, én 50 éves vagyok, így futamidő hosszabbítás nem lehetséges.


A fenti helyzet megoldásához keresünk jogi képviseleti segítséget. Tudtok devizahitelesek valamilyen közös érdekképviseletéről? Rendes ügyvédre, ha lenne pénzünk, akkor fizetnénk a rendes törlesztést.


2011. jún. 30. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem pécsi, de: [link]
2011. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2011. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
.
2011. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyunk devizahitelünkkel. Aki tud jogi segitséget, kérjük irja meg.
2011. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!