Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank, sms díjjak? Kérdés lent.

Bank, sms díjjak? Kérdés lent.

Figyelt kérdés

Számlacsomag CIB online, Internet kártyával.

1. Az Internet kártyához kötelező az sms szolgáltatás (ennek ára?), felszámolják a kiküldött sms/db árait?

2. Internet netbankba való bejelentkezés, tiltás értesítő (díjmentes?), itt az sms/db is díjmentes?

3. Kártyafigyelő szolgáltatás (50Ft/hó), sms/db felszámolják?

4. Számlafigyelő szolgáltatás (200Ft/hó), sms/db?

19Ft/sms

Voltam bent a bankban megkérdezni, ott azt mondták egyedül a számlafigyelő szolgáltatásnál számoljál fel az sms díját, azonban bizonytalan volt a kedves hölgy, ezért gondoltam rákérdezek itt is, mik a tapasztalatok.

Mert nem mind1, ha egy hónapba 10x belépek a netbankba, 1x veszek le készpénzt és 6x vásárolok, (akkor ezek ugye dupla, mert kártya + számla), és + netes vásárlás, szóval nem kevés sms tud összejönni.

Csak szeretnék képbe lenni, konkrétan akkor melyik sms amiért fizetnem kell?


2011. jún. 30. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ugyan unicredit van, de ott minden SMS ingyenes. Mivelnaponta vagy hatszor vásárolok kártyával napi 6 SMS-t kapok ingyen.

nem fizetek a netbankos utalásért sem.

Ha kártyával fizetsz,akkor csak 1 SMS-t kapsz.

Szerintem ez minden banknál így van.

2011. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!