Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyesen, vaqy gyeden lehet...

Gyesen, vaqy gyeden lehet adóstárs egy hitelnél az ember?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert nem fog megfelelni a minimum jövedelem feltételnek és probléma esetén tőle nem tilthatnának, mert a gyermeknevelésre kapott jövedelem nem letiltható.
2011. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


( Személyi kölcsönre gondoltam, ha ez számít valamit.)


Úgy sem, ha a számlára nem csak a gyes jön, hanem más jövedelem is havi rendszerességgel? A havi rendszeres jövedelem a számlán a gyes nélkül 80.000Ft Esetleg így sem? Semmilyen megoldás nincs rá?

2011. júl. 2. 13:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen jövedelem érkezik még? Munkabér és nyugdíj, amit elfogadnak, semmi más.
2011. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Munkabér érkezik, az élettársamé,de az én számlámra!
2011. júl. 2. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát te vagy GYES-en és a párod dolgozik. Ketten akartok hitelt felvenni? Nem fog menni. Vagy van harmadik fél is?
2011. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy barátomnak akartam elmenni adóstársnak.
2011. júl. 2. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet és nem is tenném a helyedben semmiképpen. Barátságot és pénzügyeket nem szabad összekeverni.
2011. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor semmi megoldás nincs rá hogy elfogadjanak?
2011. júl. 2. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs. De most komolyan, tényleg minden vágyad az, hogy valaki más hitelét fizesd? A mai világban erre kell felkészülni...
2011. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!