Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy 61 éves férfi hogy kaphat...

Egy 61 éves férfi hogy kaphat 45 milliós hitelt 20-25 évre? Mert szerintem egy "átlagos" ember nem, de a Pataki Attila igen. MIÉRT ÉS HOGY?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert Pataki 90 évesen is összehaknizza a havi törlesztőrészletet, plusz ott vannak a jogdíjak, míg egy átlagos ember ebben a korban leginkább az ülőhelyért hadakozik csak a BKV-n.
2011. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
62 vagy 65 éves kortól (nem emlékszem pontosan, melyik) nem adnak hitelt ilyen hosszú időre.
2011. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is furcsa.. De rengeteg politikus is van, akiknek 30-80 milliós hitelük van az üvegzseb szerint... Hogy lehet?


És VV Lacinak is vagy 40 milliós hitele van. Két házra. Ez szerintem nagyon nem normális...

2011. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

60. És ő sem most vette fel, hanem 5-6 éve. Mellesleg ha leteszel egy 100 millás fedezetet és 50 milla önerőt, és még emellett fel tudsz mutatni havi 500e keresetet, akkor nem sokat fog kérdezni még a bank...

De a többség 10 millás lakásra mutatott 1 milla önerőt meg 200e körüli családi bevételt, az kiszámítható volt, hogy az első munkahely elvesztésnél óriási problémák lesznek. Márpedig 5-10 éve senki sem lehetett biztos abban, hogy jövőre is fog még dolgozni.

2011. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
pataki a régi házára vette fel a hitelt tehát megvolt a fedezet ha kinyiffab a banké a másik ház is
2011. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pataki Attila nem atlagos ember.
2017. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!