Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelzáloghitelem van, fél...

Jelzáloghitelem van, fél milliós elmaradt tartozással, mi fog most történni? Elveszik a lakásomat?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud esetleg olyan módot ahol pl. más banknál ezt ki lehetne váltani, ugyanúgy ahogy most van, kérem írjon. Nagyon fontos lenne, nem akarok hajléktalanná válni!
2011. júl. 8. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj be a bankodba és egyeztess. Itt senki nem tudja megmondani,hogy hogyan állsz.

Addig intézkedj,amíg át nem adják végrehajtásra, mert akkor már késő.

Más bank nem foglalkozik veled

2011. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de már voltam bent és nem foglalkoztak velem, hanem közölték majd a központból vagyis Bp-ről hívnak, azóta eltelt 4 nap és nem történt semmi az idő meg telik. Addig szórakoznak míg csak a végrehajtói papír fog kijönni!És ilyenkor mit lehet csinálni?
2011. júl. 8. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell bes... ni nekem èvek óta van ok nem lakåstèma hanem 3 hitelkártyatartozåsom ès már kb 2-3"ève nem fizetem a vilågon semmit ès hål istennek csak a bi...zi papirjaikat küldik amivel tele a lakås!!
2015. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!