Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adnának ilyen feltételekkel...

Adnának ilyen feltételekkel 13 milliót?

Figyelt kérdés
Házat szeretnénk építtetni, ami kb. 18millió lenne. Van 1 lakásunk, abból lenne 6milliónk + külföldön dolgoztam így összeszedtem 3milliót, tehát összesen van 9 millió önerőnk. Viszont a havi nettóm kb.: 150ezer páromnak szintén. Van esélyünk így???
2011. júl. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Így van esély.

30% önerő a minimum + van 300 netto fizetésetek. Esélyes!

2011. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hacsak nem vagytok bar listán vagy nincs más hiteled, amit nem írtál le, akkor hitelképesek vagytok.

Hazabeszélek, de szerintem keressetek egy jó hiteltanácsadót, mert építési hitelnél még jobban elkél a segítség, mint egy szimpla lakáshitelnél.

Sok tanácsadó díjmentesen dolgozik. Építési hitelnél tapasztaltat keress!

2011. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyunk BAR listásak, és nincsen még hitelünk! Remélem így összejön.
2011. júl. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!