Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az OTP továbbadta a hitelem...

Ha az OTP továbbadta a hitelemet a Faktoringnak, milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
A Faktoringgal meg lehet egyezni részletfizetésről, illetve ha van házrészem, arra rá tehetik a kezüket egyezkedés nélkül?
2011. júl. 11. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát előbb kellett volna részletfizetést kérni...

Ha jól tudom, a behajtás menete először az ingatlanra való ráterhelés és jövedelmed 33%-ának letiltása. Ha nincs jövedelmed, akkor árverésre bocsátás

2011. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még azelőtt kell a Faktoringtól részletfizetést kérnem, hogy hozzájuk kerülne a hitelem?

Mert a bankkal megegyeztem a havi törlesztésről, de a megbeszélt összeg másfélszeresét kérik, ilyen-olyan címszó alatt, amiről nem volt szó a megkötés pillanatában.

Most ilyenkor mi van?

2011. júl. 11. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Aláírt szerződést akar a bank egyoldalúan megváltoztatni?
2011. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kaptam teljes tájékoztatást a szerződés kötésekor.

Tehát a lefixált törlesztőrészlet - mint utóbb kiderült - nem tartalmazza a kamatot.A törlesztőrészletet fixre beszéltük meg, hó végén mégis kaptam egy telefonhívást, hogy x összeget még utaljak, vagy fizessek be, mert felmondják a hitelt.

2011. júl. 11. 16:39
 5/7 anonim válasza:
Ha nem egyezkedsz ráteszik,de megadják a részletet,max 60 hónapra.Hidd el ,saját tapasztalat.
2011. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet velük együttműködni, mekkora kamatra számíthatok?
2011. aug. 4. 16:08
 7/7 anonim válasza:
Lehet együtt működni,és csak akkor terhelnek ingatlant és jövedelmet ,ha nem fizetnek!Én tudom,segyteni akarnak,nem érdekük az árverezés.kamat addig van,amíg meg nem egyezzel,(munkadíjuk )utánna ha elkezded fizetni arra már nem megy semmi,az fix!
2011. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!