Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kire fog vonatkozni a lakáshit...

Kire fog vonatkozni a lakáshitelhez igényelt kamattámogatás megszüntetése? (Bajnai-csomag)

Figyelt kérdés
Csak azokra akik most szeretnék igényelni vagy már a régebbi hitelekre is? Mi már 6 éve fizetjük, így hozzányúlhatnak?
2009. ápr. 1. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak ia Bajna tudhatja meg egy két benfentes személy. Ezek a hírekben megjelent dolgok csak találgatások, egyáltalán nincs nyilvánosságra hozva még semmi a csomagból, szóval semmit sem lehet biztosra tudni, meg kell várni a hivatalos tájékoztatást, de még akkor sem tuti semmi, csak majd ha törvény is születik róla, mert addig még százszor átbeszélik, megvétózákk stb. Szóval erre a kérdésre jelenleg nem sokan tudnának válaszolni.
2009. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem meglévő hitelekre nem vonatkozhat. abból gondolom, hogy 6 éve én is állami kamattámogatású hitelt vettem fel és éves befizetéseim 20 %-át adóban visszaigényelhettem 5 évig. a hitelfelvétel utáni 1-2 évben az adóvisszaigénylést az új hiteleseknél megszüntették, rám azonban ez nem vonatkozott, igy egészen tavalyig minden évben visszakaptam a 20 -%ot.
2009. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!