Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fel szeretnék venni 500 000...

Fel szeretnék venni 500 000 FT lakásfelújítást a Cetelemtől. Nyugodtan belemenjek, vagy szär bank és keressek inkább mást?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 06:52
 1/8 A kérdező kommentje:

ajjajj azt olvastam,hogy szinte mindegyik bankhoz kell vezetékes telefon de nekem az nincs :S

Anélkül nem lehet ?

2011. júl. 20. 06:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajaj,nem csak vezetékes teló kell a hitelhez,de majd rájössz menet közben....
2011. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Amelyik hitel tetszik nézd meg mit kérnek hozzá. Majd döntsd el melyik neked a jobb. Nem kell rohangálnod felesdlegesen.

2011. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 20. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Ha az a szimpi, válaszd azt. Nekem hitelkártyám van náluk, korrektek.

2. Ha nincs vezetékes telefonod, kérnek előfizetéses mobilszámlát, ha az sincs, a kártyásod szerződését kérik. Egyébként ajánlok egy nagyon profi hitelközvetítőt, addig megy, amíg nem sikerül: www.szemelyikolcson.biz (Egyébként lakáshitelekkel is foglalkozik)

2011. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Már többször vettünk fel hitelt tőlük(házátalakítás,autóvásárlás) amik már le is jártak,maximálisan korrektek voltak velünk,bár néha késtünk egy-két hetet a törlesztéssel.
2011. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vezetékes teló mindenképpen kell, sőt, munkahelyi vezetékes telefon is, amin el lehet téged érni adott esetben, ezen kívül saját névre szóló minél régebbi folyószámla... Nem mindig tüntetik fel ezeket a feltételek között, de biztos forrásból tudom;)
2011. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát de az nincsen és sürgősen kéne a pénz :(
2011. júl. 20. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!