Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bármelyik ATM-ből vehetek fel...

Bármelyik ATM-ből vehetek fel pénzt, vagy csak a bankoméból?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 10:24
 1/9 anonim válasza:
Vehetsz ki bármelyikből, viszont ha nem a bankodéból veszel ki, akkor többet levon a számládról
2009. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Havi 1 pénzkivétel ingyenes nekem. Köszi a választ! :)
2009. ápr. 3. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
De jó neked!Milyen banknál vagy? Mert tiszta szégyen, hogy az én bankomnál (OTP) veszek fel pénzt, a saját ATM-jéből, és ha egy öszegben veszem fel a fizetésemet, 360 Ft-ot von le!
2009. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A havi egy ingyenes felvétel mindig csak a saját bankod automatáira érvényes.
2009. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek utánna kell járni, mert pl az én páromnak havi 2 kivét ingyenes bármely ATM-ből, szóval ez bankfüggő, de bármelyikből vehetsz fel, csak ha máséból veszel, akkor lehet hogy drágább a tranzakció.
2009. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Unicredit-nél vagyok.
2009. ápr. 3. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
OTP-nél az első sem ingyenes!
2009. ápr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bankot kell váltani! ;)
2009. ápr. 4. 07:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs olyan Bank magyarországon, aki korlátozná a nem saját ATM-ből történő készpénzfelvételt, noha nem biztos hogy megéri, mivel ezeknek magasabb a költségük. Legtöbben aszerint választanak bankot, hogy melyik van hozzájuk legközelebb... Én egy olyan banknál vagyok, ahol ugyan nem díjmentes a készpénzfelvétel, viszont havidíjmentes a folyószámlám, 0 Ft-ért utalok belföldre, és a látra szóló kamatom bármelyik bankajánlatot üti. A havonta jóváírt kamatom kamatadója(20%) is több, mint amennyit más bankok adnak, amiért ott tartom a pénzem. Nem járok Postára, mert minden átutalást itthonról intézek. A lakossági folyószámlákról ingyenesen hozzáférhető információ a PSZÁF honlapján.


[link]


Itt összehasonlíthatod az összes bank ajánlatát. Érdemes, mert lehet, hogy akár 20-30 ezreket is meg lehet spórolni évente.


A tudatos fogyasztók késztetik versenyre a szolgáltatókat...

2009. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!