Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért tiltotta le az OTP a...

Miért tiltotta le az OTP a bankkártyámat?

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy e-bayen szoktam vásárolni és paypallal fizetek.Ma nem sikerült pénzt küldenem paypalon keresztül,mert azt írta ki,hogy letiltotta a bankom a kártyámat.(VISA)Nincs tartozásom és eddig probléma sem volt.Tudom hogy be kell mennem személyesen,de addig is jó lenne tudni,mi lehet a baj.
2011. júl. 21. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nehéz lenne megmondani. Pl túllépted a keretedet, lejárt a kártya érvényessége
2011. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy a visa kártyám adatait nem rendeltem hozzá paypalhoz,tehát nem a bankkártyámról utaltam pénzt paypalra.A kártya csak 2012 szeptemberében jár le.Amúgy köszi a választ
2011. júl. 21. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a banknak nincs tartozásod, másnak még lehet. Az adóhatóság, vagy bírósági végrehajtó is leemelhet pénzt, és akkor te nem férsz hozzá a számládhoz. De amúgy lehet 1000 más ok, technikai is akár, szóval nem biztos, hogy jól jársz a találgatással. Kérdezd meg az OTP-t.
2011. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"visa kártyám adatait nem rendeltem hozzá paypalhoz,tehát nem a bankkártyámról utaltam pénzt paypalra."


valahogy mégis hozzá van rendelve, hiszen ha nem lenne, nem is tudhatnák, hogy le van tiltva a kártya.

2011. júl. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!