Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás vásárláshoz melyik...

Molnardav kérdése:

Lakás vásárláshoz melyik bankhoz érdemes fordulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pesten akarok egy kilencedik emeleti lakást venni. 57 négyzetméteres, 8 millióért. 2,7 millát tudok befizetni egyből. A többbi banki kölcsönből lenne. Melyik bankhoz lenne érdemes fordulnom?
2011. júl. 25. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:

OFF

ez engem is érdekelne, de tuti, hogy sem u.c sem erste nem jöhet számításba, mert a múlt héten olvastam pont róluk egy nagyon negatív cikket

2011. júl. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bankok többnyire egyformák. Mindegyik bebiztosítja magát. Mi a Cibnél vettünk fel lakáshitelt, nem volt semmi gondunk. Bár most nehéz hitelhez jutni, nem úgy, mint 6 éve. Bánom is, hogy beleugrottunk. Be kell menni különböző bankokba, s elmondod mit szeretnél, ők tájékoztatnak. Mi is ezt tettük, aztán választottunk.
2011. júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én az OTP-nél vagyok, itt egy 6 éve elkezdett LTP-m vált hozzáférhetővé. Őket javasolni tudom, elég korrekten intézik a pénzügyeimet.


Ha nem gond, hoznék egy ellenpéldát is: párommal 50%-ban vagyunk tulajdonosai egy újépítésű lakásnak, és ő a Fundamentát választotta.


Hát te ne tedd...nagy a kuszaság és a szervezetlenség, még a főnök sem tud semmit...erre egy példát tudok mondani: a hitelszerződésben eltévesztették a futamidőt, 2 hétig rágódtak rajta, hogy mit írjanak...emiatt késett az én OTP-s utalásom is...és a sok felesleges szaladgálásról ne is beszéljünk...minden az utolsó pillanatban derült ki, persze akkor azonnal kellett.

2011. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ALBÉRLET
2011. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem szabad sajnálni azt a néhány százalékot, nagyon gyorsan megtérül. Olyan emberrel választassátok ki, aki nem a banki jutalékból él kizárólag. Ilyenek azok, akik úgy hirdetnek, hogy ingyenes hitelügyintézés. Na az ügyfél ezt szépen bekajolja."


ez azért erős és nem is helytálló kijelentés volt, kedves hozzászóló.

Én ebből élek és díjmentesen dolgozom. Szakmailag pedig kiváló vagyok. Miért lenne jobb egy olyan tanácsadó, aki arra sem képes, hogy megéljen az ügyfelei után a banktól kapott jutalékból?

Én inkább mennék olyanhoz, aki megél a hitelezési munkájából úgy, hogy nem kér az ügyfelétől jutalékot. Valószínűleg értek hozzá, ha nem kérek az ügyfelektől külön pénzt és a gazdasági válság alatt is eltartok egyedül egy 3 fős családot. Bocs az offért, de nem tudtam szó nélkül hagyni....

következő hozzászólásomban érdemi választ is írok. :)

2011. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor megint én :)

A jövedelmedtől függ és attól, hogy van-e valamilyen hiteled. Írd meg légyszíves ezeket, illetve, hogy lenne-e adóstársad, van-e eltartott családtagod és akkor számolok Neked.

üdv,

Évi

2011. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!