Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Svájci frank átváltás Forintra...

Svájci frank átváltás Forintra. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
A lányomnak azt mondták ma az egyik"neves"banknál,hogy áttudja váltani náluk a frank hitelét Forint-ra ugy hogy 10évig nem változik a kamat,ugyanannyit fog 10 évig fizetni....Ez szerintem képtelenség....vagy van ilyen?
2011. okt. 26. 22:02
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Természetesen van.


A jelenlegi frank hitelét napi árfolyamon átszámítják forintra, majd felvetetnek egy akkora forint hitelt, amiből vissza tudja fizetni az előző hitelét, és persze a jó magas THM miatt ráér 10 évig is fizetgetni.


Persze hogy van ilyen.


De én azért jól megnézném, és nagyon meggondolnám, hogy belemenjek-e egy ilyenbe.


Pedro

2011. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, van ilyen!

Én nem vagyok jártas a témában, de keress meg ha érdekel, van ismerősöm, aki ebben jártas!

Persze nem minden áron kell átváltani, nem minden áron éri meg, de utána számolnak, szerintem ez ingyenes... És utána eldöntöd...

Írj privát mailt és válaszolok!

2011. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyanús, hogy 10 évig nem változik egy jelzáloghitel kamata, főleg a jelenlegi piaci környezetben. Utoljára a régi támogatott forinthiteleknél volt ilyen opció, de ugye az már nincs, a piaci esetében pedig általában évente változ(tathat)ó a forint hitel kamatlába. Mindenképpen kérjetek kondíciós listát / hirdetményt és ÁSZF-et ( =általános szerződési feltételek),azt kötelesek átadni, alaposan olvassátok el, és minden, számotokra nem világos dologra kérdezzetek rá.
2011. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!