Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Én igényelhetek diákhitelt?...

Én igényelhetek diákhitelt? Lejebb

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. középsuliba járok... jogsit szeretném diákhitelből finanszírozni... ez lehetséges? ... vagy csak egyetemisták vehetnek fel diákhitelt? válaszokat előre is köszönöm.:D
2011. júl. 27. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2011. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak egyetemisták vehetik fel
2011. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Középiskolás nem jogosult diákhitelre.
2011. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ó a ku rva annyukat : |

mind1. köszi a válaszokat:D

2011. júl. 27. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ez egy nagyon okos döntés tőlük! Egy jogsi árát melóval pár hónap alatt össze lehet hozni, ezért nem szabad hitelbe verned magad!!
2011. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen. de sajna csak suli ido kozben adnak melot... nyarra elviszik az osszeset... sok rakos nyomorek...

en is ere a dontesre jutottam.. jogsira oszekaparok melobol penzt autot meg majd lopok vamali parkolobol

2011. júl. 27. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, amúgy suli mellett simán lehet dolgozni, én csináltam egy ideig úgy, h délelőtt gimi, délután szakma, este melóztam. Meg időnként hétvégén. Elég nyápic vagyok pedig, szóval ha nekem ment, akkor bárkinek megy :)

Autót viszont ne vegyél, csak ha létszükséglet... megvenni még hagyján, de fenntartani iszonyat pénz. Jobban megéri, főleg diákként, tömegközlekedni, és ha valamiért muszáj az autó, akkor bérelni vagy taxizni. Átlagos életvitel mellett kb. 10-15 év alatt költesz erre annyit mint egy autóra. 15 év alatt meg úgyis cserélni kéne az autót...

2011. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!