Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » S. O. S Fundamentánál a...

S. O. S Fundamentánál a lakáskassza alapfeltétel a hitelfelvételhez házvásárlásnál?

Figyelt kérdés
Jó választás? Muszáj megcsinálni a lakáskasszát? Vagy csak beakart etetni az üzletkötő? Gyorsak? Karácsonyra beszeretnénk költözni a házba, elképzelhető? Vagy van ennél jobb???
2011. júl. 31. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak most akarsz belépni,akkor legfeljebb évek múlva kapsz valamit tőlük. De mivel OTP-s,akkor is nehezen.
2011. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem most akarok belépni ha nem muszáj be se lépek épp ez nem tiszta nekem most kell a hitel és nem évek múlva! Ezért nem tudom hol vegyem fel hogy jó legyen és gyors! Ebben kérem a segítséget. Tehát akkor a Fundamenta erre nem alkalmas... Ha jól értem?!
2011. júl. 31. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fundamenta lakás-előtakarékossági szerződés, nem azonnal kapsz rá hitelt csak évek múlva jó önerőnek.
2011. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem! Tehát nagyon úgy néz ki hülyése akart venni. Selytettem én, mert úgy tudtam én is hogy évekig kell lakáskasszát fizetni és majd valamikor lesz belöle vmi. De az üzletkötö olyan szépen elállitott volna hogy most megkötjük és 2 hónap múlva itt a hitel.
2011. aug. 1. 05:16
 5/5 Frontosa ***** válasza:

Igazat mondott. Akár azonnal igényelheted a hitelt azonnali áthidaló kölcsön formájában. 2011.03 óta van ez így. Nyilván úgy járnál a legjobban ha kivárnád a megtakarítási időszak végét, de akár már a szerződéskötés után azonnal is lekérheted a teljes szerződéses összeget. Ekkor a megtakarítási időszak végéig fizeted a kölcsön kamatait, tehát tőkét nem, csak majd utána.

Üdv,

2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!